Bilimsel Araştırma Ödülü

Bilimsel Araştırma Ödülü

 

Değerli Meslektaşlarımız,

Bildiğiniz gibi Kongre poster ve bildiri gönderme süresi 30 Nisan 2016 tarihine dek uzatılmıştır. Bu dönemde kongreye göstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkür ediyoruz. Bunun yanısıra kongre poster bildirilerinin yanısıra 10 dk. lık serbest bildiri ve arzu edilen konuda 30 dk.lık konferans (conferences on freely chosen topics) seçeneklerimizi de tekrar anımsatmak isteriz. 2014 yılında yapılan kongremizde başlattığımız ve bizim için büyük bir onur olan Prof. Dr. Gündüz Bayırlı ödülü bu yılki kongremizde tekrar verilecektir. Bu vesile ile meslektaşlarımızı bu ödül için başvuruda bulunmaya davet ediyoruz.

Başvuru koşulları:

1 - Türk Endodonti Derneği Üyesi Olmak

2 - Mayıs 2014 tarihinden günümüze dek SCI-Expanded kapsamındaki bir dergide yayımlanmış makaleye sahip olmaktır. Ödül tüm çalışma ekibine verilecektir; dolayısıyla yazar sıralaması dikkate alınmaksızın bir araştırıcı makale adına başvuruda bulunabilir. Ayrıca birden fazla makale adına da başvuru yapılabilir.

3 - 13. Uluslararası Kongre’ye kaydını tamamlamış olmak yani makalenin aday listesinde yer alabilmesi için yazarlardan endodontist olanların kongreye kayıt yapmış olması gerekmektedir.

Başvuruda bulunacak adayların,   kongre tarihine kadar (26 Mayıs 2016), yayınlarını PDF formatında genelsekreter@turkendodontidernegi.org adresine göndermeleri gerekmektedir

Ülkemizde endodonti biliminin gelişmesine büyük katkı sağlayacağını düşündüğümüz bu ödülün araştırıcılarımızı teşvik edeceği düşüncesindeyiz.

Kongreye göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için tekrar çok teşekkür ediyor, Mayıs’ta Kapadokya’da görüşmeyi ümit ediyoruz.                                                                                           

Prof. Dr. Faruk Haznedaroğlu                                                                  Prof. Dr. Jale Tanalp

Türk Endodonti Derneği Başkanı                                                               Bilimsel Komite


Endodonti Kongre Bilimsel Araştırma Ödülü

Bilimsel Araştırma Ödülü